Witamy na stronie Atut! - Kariera
Kontakt
Adres korespondencyjny:

PPHU ATUT Sp. z o.o.
ul. Sosnowa 25
40-467 Katowice

Biura i produkcja:
ul. 1000-lecia Państwa Polskiego 30a
41-400 Mysłowice

tel. +48 32 317 18 60 / fax +48 32 317 18 89
Kariera
Jeżeli jesteś kreatywny, obowiązkowy i nie boisz się wyzwań dołącz do naszego zespołu
P.P.H.U. ATUT poszukuje aktualnie pracownika na stanowisko:

PRACOWNIK SERWISU DOŁOWEGO

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie elektroniczne lub elektryczne
  • Dyspozycyjność
  • Gotowość do pracy w warunkach dołowych kopalń
  • Prawo jazdy kat. B
  • Preferowany staż w serwisie urządzeń automatyki górniczej
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Mile widziana znajomość języków obcych (angielski, rosyjski)

ZADANIA:

  • Serwisowanie urządzeń produkcji firmy ATUT

OFERUJEMY:

  • Stabilność zatrudnienia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

MONTER URZĄDZEŃ I PODZESPOŁÓW ELEKTRONICZNYCH

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne (elektryczne, elektroniczne)
  • Umiejętność posługiwania się sprzętem lutowniczym
  • Biegła obsługa komputera
OFERUJEMY:

Wszyscy zainteresowani pracą na powyższych stanowiskach mogą zgłaszać swoje kandydatury
z dopiskiem "ATUT-Kariera" w tytule e-maila na adres: biuro@atutnet.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)