Witamy na stronie Atut! - Strategia firmy
Kontakt
Adres korespondencyjny:

PPHU ATUT Sp. z o.o.
ul. Sosnowa 25
40-467 Katowice
 
Biura i produkcja:
ul. 1000-lecia Państwa Polskiego 30a
41-400 Mysłowice
 
tel. +48 32 317 18 60 / fax +48 32 317 18 89
Strategia firmy
Strategia ATUT jest połączeniem filozofii ciągłego doskonalenia i osiągania przewagi konkurencyjnej w rozpoznanych obszarach działalności firmy przy jednoczesnym ukierunkowaniu na zdobywanie nowych doświadczeń i rozszerzanie obszarów oddziaływania.
Podczas wielu lat obecności na krajowym i zagranicznych rynkach wyznaczaliśmy nowe trendy i kierunki działania, podejmowaliśmy się rozwiązania wielu trudnych zadań, nigdy nie obawialiśmy się stosowania innowacyjnych rozwiązań i nowoczesnych technologii. Dzięki zaangażowaniu naszych specjalistów realizujemy innowacyjne projekty, wdrażamy nowe technologie i rozwiązania. Dzięki zastosowanej strategii oferujemy wyłącznie sprawdzone i niezawodne rozwiązania, dzięki którym nasi Klienci osiągają realne korzyści biznesowe, przy minimalizowaniu ryzyka ponoszonego ze względu na wprowadzanie nowych technologii.
Na przestrzeni lat wypracowaliśmy metody doskonalenia i rozwoju naszej kultury organizacyjnej. Realizowana przez nas strategia pozwala nam wdrażać nowe pomysły w strukturze organizacyjnej firmy. Dzięki temu możemy lepiej rozumieć potrzeby klienta i reagować na zmiany zachodzące w obszarach naszego działania.
Od lat budujemy długofalowe relacje z Klientami i Partnerami, opierając je na solidnych podstawach wynikających z wiedzy i doświadczenia naszego zespołu, rozumieniu potrzeb Klienta, biznesowej szczerości i uczciwości. Dzięki wsparciu w postaci szkoleń, wspólnych seminariów, wymianie doświadczeń umacniamy zaufanie Klientów i poczucie, że w trudnych sytuacjach zawsze wyciągniemy pomocną dłoń.